Birol Ünel Filmleri izle

Aşka Ruhunu Kat - SOUL KITCHEN (2009) izle

İsim: Soul Kitchen
Türkçe İsim: Aşka Ruhunu Kat
Yönetmen:
Yıl: 2009 | Puan: 73 | Tür: Komedi, Dram
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
Restoranında sunduğu özensiz ve ucuz yemeklerden para kazanamadığı için başı derde girdiği bir dönemde, sevgilisiyle de- hem duygusal hem fiziki olarak- arası açılan Zinos’un, ’star’ bir ahçıyı işe alarak nasıl yeni bir müşteri kitlesine kavuştuğu, son derece esprili bir dille anlatılıyor.

Temmuz’Da - IN JULY (2000) izle

İsim: In July
Türkçe İsim: Temmuz’da
Yönetmen:
Yıl: 2000 | Puan: 78 | Tür: Macera, Komedi, Romantik
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
Daniel bir öğretmendir. Kişiliğinin de getirileriyle hiçbir şekilde kendi öğrencileriyle yakın olmak istememektedir. Onun bakış açısından herkes kendi görevini bilmeli ve buna göre hareket etmektedir. Bir gün Juli ile tanışır. Juli, Daniel'e hayatının aşkını çok kısa bir süre içerisinde bulacağını söyler. Daniel buna inanır. Bir gün Melek isimli bir Türk

Duvara Karşı - GEGEN DIE WAND (2004) izle

İsim: Gegen die Wand
Türkçe İsim: Duvara Karşı
Yönetmen:
Yıl: 2004 | Puan: 80 | Tür: Dram, Romantik
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
Piskolojik açıdan zor zamanlar geçirip de intihara teşebbüs eden 40 yaşındaki Cahit, hem alkol hem de uyuşturucu bağımlısıdır. Kendisi ile ilgilenen piskiyatrist ona, hayata yeniden tutunabileceği bir dünya görüşünü empoze edebilmiştir. O noktadan sonra da Cahit, yeni bir hayata başlamaya hazırdır. Öte yanda Sibel de ailesinde yaşadığı baskılar sonucunda aynı

Soluksuz Gece - NUIT BLANCHE (2011) izle

Üçkağıtçı polis Vincent (Tomer Sisley), uyuşturucu satıcılarından yüklü miktarda kokain çalınca; çete Vincent'in oğlunu kaçırır ve çaldığı uyuşturucuyu hemen getirmezse oğlunu öldürmekle tehdit eder. Paris'in kenar mahallesinde bulunan bir gece kulübünde takas için anlaşılır. Ancak Vincent'in farklı planları vardır.

İki Yabancı - STRANGERS (2007) izle

İsim: Strangers
Türkçe İsim: İki Yabancı
Yönetmen: ,
Yıl: 2007 | Puan: 68 | Tür: Dram, Romantik
Oyuncular: , , , , , , , ,
Film, Dünya Kupası finalleri sırasında Berlin metrosunda tesadüfen tanışan, kibutzda yaşayan bir İsrailli ile Paris’te yaşayan bir Filistinli’nin altı günlerini anlatır.

 

 


Kapat