Jérôme Commandeur Filmleri izle

Frensiz - À FOND (2016) izle

Dedeleriyle birlikte tatile çıkan aile, yeni arabalarının otobanda seyir halinde iken birden yavaşlamadığını fark etmesi sonucu neredeyse yüz tane arabaya çarpma tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Her seferinde büyük kazalar atlatan aile ve dedeleri arabayı durdurma yolları ve yöntemleri arar iken komediyi bizlere yaşatacaklar.

Evim Tatlı Evim! - RETOUR CHEZ MA MÈRE (2016) izle

İsim: Retour chez ma mère
Türkçe İsim: Evim Tatlı Evim!
Yönetmen:
Yıl: 2016 | Puan: 57 | Tür: Komedi, Dram
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , ,
Kırklı yaşlarının başında bir mimar olan Stephanie, işini kaybedince annesinin evine dönmek zorunda kalır. Yıllardır yalnız yaşamaya alışmış olan Stephanie için, çatışma dolu yeni bir düzen, onu bir hayli zorlayacaktır.

Bebek Bakıcısı 2 - BABYSITTING 2 (2015) izle

Bakıcının Böylesi 2; Franck, kız arkadaşı Sonia ve ilk filmden de tanıdığımız yakın arkadaşları hep birlikte Brezilya tatiline çıkarlar. Franck, arkadaşları, iki kız ve Sonia'nın büyükannesi bir mağarayı gezmek için ayrılırlar ancak herşey ters gider ve çılgın maceralar başlar.

Hastalık Hastası - SUPERCONDRIAQUE (2014) izle

Hastalık hastası olan bir adamın başından geçen komik hikayelere yer verilmektedir. Adam o kadar hastadır ki, havadan bile mikrop kapacağını düşünür. Herşeye titizlikle yaklaşır. Bu nedenle hayatı hep berbat geçmiştir. Hastalığı seks bile yapamayacak kadar ilerlemiştir.

Welcome To The Sticks - WELCOME TO THE STICKS (2008) izle

İsim: Welcome to the Sticks
Türkçe İsim: Welcome to the Sticks
Yönetmen:
Yıl: 2008 | Puan: 71 | Tür: Komedi
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
"Tayinim Çıktı"; Bir film düşünün ki yapıldığı ülkenin gişe rekorlarını tarumar etsin, Amerikan filmlerini büyük bir zevkle tokatlasın, aynı zamanda başrol oyuncularından olan yönetmenine de Légion d'Honneur kazandırsın!.. 'Bienvenue chez les Ch'tis' bir Fransız filmi ve resmi rakamlara göre şimdiye kadar Fransa'da tam 20 479 826 kişi tarafından izlendi.

Aşk Taktikleri - LA STRATÉGIE DE LA POUSSETTE (2012) izle

Thomas, bir ilişkinin gereklerini yerine getiremediği için kız arkadaşı Marie tarafından terk edilir. Fakat bir yıl geçmesine rağmen onu unutamaz. Bir gün kendini kollarında bir bebekle bulduğunda, onu hayallerindeki kadını geri kazanmak için kullanmaya karar verir. Bir anda baştan çıkarıcı bir baba profiline bürünen Thomas, tüm boşanmış annelerin dikkatini çekecektir.

 

 


Kapat