Jacob Matschenz Filmleri izle

✓★↺

HEIL (2015) izle

HEIL (2015) izle
Bir Afro-Alman yazar bazı kişiler tarafından kafasına sert bir cisim vurularak kaçırılır . Uyandığında ise pek bir şey hatırlamaz,yani hafıza kaybı yaşamaktadır. ve bir Neo Nazi grubu yazarı artık istedikleri gibi yönlendirebilir ve kendilerine göre yazılar yazmasını sağlayabilecektir..

ALONE IN BERLIN (2016) izle

ALONE IN BERLIN (2016) izle
Hans Fallanda'nın Otto and Elise Hampel romanından(Every Man Dies Alone) uyarlanan film; Nazi yönetimi altında ki Berlin günlerinde insanca yaşamanın cesaret ve onurunu etkileyici biçimde anlatıyor.

JACK (2014) izle

JACK (2014) izle
On yaşındaki Jack, bir gün annesi ortadan kaybolunca altı yaşındaki kardeşi Manuel'le baş başa kalır. Annesini aramak üzere kardeşiyle birlikte yollara düşen küçük çocuk 'sorumluluk' kavramıyla çok erken yaşta tanışmak zorunda kalır.

SPUTNIK - Görevimiz Sputnik (2013) izle

SPUTNIK (2013) izle
9 Kasım 1989 günü Berlin Duvarı çöktüğü gün, 10 yaşındaki kız Frederike, ışınlanma aygıtını kullanarak amcasını tekrar Doğru Almanya’ya getirmeye çalışır. Ancak Frederike, sadece amcasını ışınlamak yerine bütün kasabayı Batı Almanya’ya ışınlar.Şimdi deneyi geri almak için sınır korumaları ateş açmadan...

THE WAVE - Tehlikeli Oyun (2008) izle

THE WAVE (2008) izle
'Güçlü ve süper akıcı. Genç kadrosu ve başarılı performanslarıyla Gansel’den zinde bir yönetmenlik.' Günümüzde, insanları bir sürüye dönüştürerek robotlaştıran ideolojilerin yol açtığı felaketlerin artık geçmişte kaldığını düşünmek kuşkusuz büyük bir yanılgı. Kişisel düşünce, çıkar ve duygusal dalgalanmalar arasında çırpınan günümüz...

 

 


Kapat