Kevin Guthrie Filmleri izle

✓★↺

SUNSHINE ON LEITH - Edinburgh'ta Aşk (2013) izle

SUNSHINE ON LEITH (2013) izle
İsim: Sunshine on Leith
Türkçe İsim: Edinburgh'ta Aşk
Yönetmen: Dexter Fletcher
Yıl: 2013 | Puan: 66 | Tür: Komedi, Dram, Muzikal, Romantik
Oyuncular: Paul Brannigan, George MacKay, Kevin Guthrie, Jane Horrocks, Peter Mullan, Freya Mavor, John Spence, Paul McCole, Emily-Jane Boyle, Antonia Thomas, Jason Flemyng, Emma Hartley-Miller, Elaine M. Ellis, Gayle Telfer Stevens, Sara Vickers
Adını ünlü folk müzik grubu Proclaimers'in "Sunshine on Leith" adlı hit parçasından alan filmde Davy ve Ally, Afganistan'daki askerlik görevlerini tamamladıktan sonraEdinburgh'a dönen iki arkadaştır. Ordudan sonra günlük hayata, aile, iş, ilişkiler gibi rutinlere alışmak ikisi için de kolay olmayacaktır.

THE LEGEND OF BARNEY THOMSON - Barney Thomson Efsanesi (2015) izle

THE LEGEND OF BARNEY THOMSON (2015) izle
İsim: The Legend of Barney Thomson
Türkçe İsim: Barney Thomson Efsanesi
Yönetmen: Robert Carlyle
Yıl: 2015 | Puan: 64 | Tür: Komedi, Suç
Oyuncular: Robert Carlyle, Emma Thompson, Ray Winstone, James Cosmo, Ashley Jensen, Martin Compston, Tom Courtenay, Kevin Guthrie, Stephen McCole, Brian Pettifer, Samuel Robertson, Paul Ellard, Eileen McCallum, Ruari Cannon, Barbara Rafferty
Glasgowda geçen öykünün başkarakteri 50 yaşındaki Barney Thompson. Hendersons Barbers adlı berber dükkanında çalışan Barney, umutsuz ve alalede bir yaşam sürmektedir.Barneynin bu ilginç olmayan hayatı, bir seri katilin absürt dünyasına dahil olmasıyla tersyüz olacaktır.

ENTERTAINMENT (2015) izle

ENTERTAINMENT (2015) izle
Gözden düşmüş bir komedyen bir taraftan arasının soğuk olduğu kızıyla barışmaya çalışırken bir taraftan da "vasat" komedi şovlarına devam etmektedir. Akıl sağlığı pek yerinde olmayan bu komedyen bakalım avuntusunu nerede bulabilecek?

 

 


Kapat