Malachi Kirby Filmleri izle

✓★↺

FALLEN (2016) izle

FALLEN (2016) izle
İsim: Fallen
Türkçe İsim: Fallen
Yönetmen: Scott Hicks
Yıl: 2016 | Puan: 59 | Tür: Macera, Dram, Fantastik, Romantik, Gerilim
Oyuncular: Hermione Corfield, Addison Timlin, Joely Richardson, Lola Kirke, Daisy Head, Jeremy Irvine, Juliet Aubrey, Sianoa Smit-McPhee, Harrison Gilbertson, Malachi Kirby, Elliot Levey, David Schaal, Matt Devere, Leo Suter, Norma Kuhling
Genç bir kız, küçük bir çocuğun ölümünden sorumlu tutulduğu için tedaviden sonra kendini bir reform okulunda buluyor. Okulda kendini bir melek olarak gören ve düşüncesinde binlerce yıldır onu seven bir öğrenci tarafından ilgisi çekilmiştir.

DOUGH - Hamur (2015) izle

DOUGH (2015) izle
Fırınını işletmekte zorlanan Nat, yanınada Ayyash isimli bir çocuğu çırak olarak alır. İyice satışları düşer ve bir gün Ayyash'ın hamurun içine yanlışlıkla "bir madde" düşürmesi sonucu satışlar patlayacaktır.

KAJAKI - Kajaki Barajı (2014) izle

KAJAKI (2014) izle
İsim: Kajaki
Türkçe İsim: Kajaki Barajı
Yönetmen: Paul Katis
Yıl: 2014 | Puan: 73 | Tür: Macera, Dram, Gerilim, Savaş
Oyuncular: Mark Stanley, David Elliot, Malachi Kirby, Paul Luebke, Scott Kyle, Ali Cook, Andy Gibbins, Benjamin O'Mahony, Grant Kilburn, Liam Ainsworth, Bryan Parry, Robert Mitchell, Connor Mills, Jon-Paul Bell, John Doughty
Eylül 2006'da Afganistanda bir devriye görevinde İngiliz Askerlerinin çeyrek yüzyıl önceki Sovyet işgalinden kalma bir mayın tarlasının içine düşmeleri sonucu oluşan gerilim dolu anları konu alıyor.

 

 


Kapat